Język/language:
 • Polski
 • English
 • About us

  Cel założenia spółki

  Spółka powstała w związku z zapotrzebowaniem rynku na profesjonalne usługi, które poprzez połączenie długoletniego doświadczenia z zakresu prawnego, zarządzania, ekonomii i finansów, będą w stanie sprawnie, w najbardziej optymalny dla wierzycieli sposób, prowadzić postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne średnich i dużych podmiotów gospodarczych.

  Zespół

  Spółka została założona przez zespół osób dysponujących długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów restrukturyzacyjnych – radców prawnych i menedżerów. Komplementarne połączenie wiedzy i praktyki pozwala na najbardziej efektywne zarządzanie procesem upadłości przedsiębiorstwa, niezależnie od jego stanu prawnego i ekonomicznego. Z uwagi na praktyczne doświadczenia w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami różnych wielkości i branż, jesteśmy w stanie skutecznie i efektywnie prowadzić postępowania zarówno układowe, jak i likwidacyjne, w tym wymagające zarządzania upadłymi podmiotami wobec odebrania zarządu kierującym przedsiębiorstwami.

  Organizacja

  W celu usprawnienia kontaktu pomiędzy DRiS a Sądem, w trakcie prowadzenia postępowań upadłościowych, ze strony spółki została wskazana jedna osoba do kontaktu – Prezes Zarządu spółki P. Anna Słomak, tel.: 504 094 840, e-mail: anna.slomak@dris.pl.